איש האתרוגים מגיע לשוק הכרמל תל אביב!!

posted in: מידע | 0

איש האתרוגים בשוק הכרמל תל אביב, עוזי־אלי חזאי איש האתרוגים, בעל דוכן ססגוני למיצים ומרקחות משוק מחנה יהודה מגיע גם לשוק הכרמל בתל אביב!
כעת ניתן לומר גם “איש האתרוגים משוק הכרמל תל אביב”.
איש האתרוגים עוזר לאנשים ברפואה מונעת, מרצה מול סטודנטים ובמתנ”סים ועושה חוגי בית.
איש האתרוגים משוק הכרמל תל אביב מדיי יום מחזק את לקוחותיו באמצעות ויטמינים ומינרלים מהטבע.
מזהה את מצבם במגע יד קצר, ובהתרשמות ממלבושם, ומתאים לכל בעיה משקה בצבע.
מטפל בבעיותיהם באופן מיידי בעזרת ידע משפחתי מתימן, על פי תורת הרמב”ם ונהנה לראות את הרגשתם של אנשים משתפרת, לשמוע שכאביהם עוברים, והם מתעוררים מהעייפות.

עוזי אלי איש האתרוגיםאיש האתרוגים משוק הכרמל תל אביב, נולד בצנעא שבתימן לפני 72 שנה. לאחר שעלינו לארץ התגוררנו באשתאול ולמד בבית הספר החקלאי עיינות. בצבא שירת בשריון כסמל משמעת ומדריך גופני. בשנת 1968 טס לטייל באירופה לכמה חודשים. ונשאר שם חמש שנים כאשר עבר ב-12 מדינות.. בזמנו הפנוי באירופה ביקר בחוות מקומיות ולמד רבות על המאכלים המקומיים ועל החקלאות האורגנית.

המוצרים של עוזי אלי איש האתרוגים משוק שוק הכרמל תל אביב, טובים למאבק בעייפות כרוני, מתח וחרדה, כאבים בגוף, חולי סוכרת ובעיות פוריות. הם מועילים במיוחד לנשמה והגוף. הם יסייעו למנוע מחלות ויביאו לך בריאות. מוצריו של עוזי אלי איש האתרוגים כבר עזרו לרבים. וידועות כמרקחות הטובות מכולם.
איש האתרוגים משוק הכרמל תל אביב, באמת מאמין בנתינה מעצמו אל הזולת ורואה אותו כמשימת חייו כדי לשפר את חייהם של אחרים, הוא נמרץ מאוד מההזדמנות כדי להקל על כאב וסבל. אם אתה זקוק לייעוץ (במקרה שהוא לא עסוק), הוא עשוי לבקש ממך לצייר לו תמונה לפיה הוא יציע לך כמה עצות שימושיות שיעזרו לך לשפר את איכות החיים שלך. הטיפ החשוב ביותר של עוזי-אלי הוא לאהוב את האני הפנימי שלך, להקשיב לגוף שלך ולטפל בזה למען רוח טובה ואושר.